2022/05/18
۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت
31 درصد رشد اعطای تسهیلات در شعبه ساری
رئیس شعبه ساری بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد:

31 درصد رشد اعطای تسهیلات در شعبه ساری

این شعبه طی ده ماه سال جاری بالغ بر 3500 میلیارد ریال تسهیلات به مشتریان بانک در استان مازندران اعطا کرده که این رقم نسبت به تسهیلات اعطایی سال گذشته 31 درصد رشد داشته است.

تنخواه- به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران به نقل از اگزیم نیوز، عباس یوسفی اظهار داشت: شعبه ساری در سال جاری تا کنون بالغ بر 18 میلیارد ریال ضمانتنامه برای مشتریان، صادرکرده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد 111 درصدی را تجربه کرده است.


وی با تاکید بر سیاستگذاری بانک برای حمایت ویژه از شرکت های دانش بنیان، گفت: 216 میلیارد ریال تسهیلات با نرخ 12 درصد به شرکت­های دانش بنیان استان مازندران اعطا شده است.


یوسفی از برگزاری وبیناری تخصصی با موضوع معرفی خدمات بانک توسعه صادرات ایران به شرکت های دانش بنیان تا پایان سال خبرداد و گفت: این شعبه در نظر دارد در وبینار یاد شده با همکاری کارشناسان صندوق نوآوری و شکوفایی، مشاوره های لازم، جهت ارتقای اطلاعات مشتریان دانش بنیان برای استفاده از تسهیلات و خدمات بانک توسعه صادرات ایران ارائه دهد.


به گفته رئیس شعبه ساری بانک توسعه صادرات ایران، عمده تسهیلات این شعبه به شرکت های تولیدی صادراتی در حوزه فراورده های لبنی، پروتئینی و محصولات غذایی اعطا شده است؛ این شرکت ها، محصولات خود را به کشورهای چون روسیه، آسیای میانه و حوزه خلیج فارس صادر می کنند.

یوسفی یادآور شد: عمده تسهیلات اعطایی شعبه ساری در قالب سرمایه درگردش به واحدهای تولیدی صادراتی استان اعطا می شود.

انتهای پیام
 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.