2022/01/20
۱۴۰۰ پنج شنبه ۳۰ دي
بیمه ما 500 میلیاردی شد

بیمه ما 500 میلیاردی شد

مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت بیمه ما با نماد بورسی "ما (بیمه ما)" برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400 روز دوشنبه 15 آذر در تهران برگزار و درمورد افزایش سرمایه آن تصمیم گیری شد.

تنخواه - این مجمع با حضور سهامداران عمده از جمله شرکت تعاونی اعتبار کارکنان بانک ملت و بانک ملت برگزار شد و مجمع با افزایش سرمایه شرکت موافقت کرد.
چگونگی افزایش سرمایه
در این مجمع با افزایش 25 درصدی سرمایه به مبلغ 100 میلیارد تومان به صورت قطعی از محل سود انباشته موافقت شد. سرمایه ثبت شده شرکت بیمه ما تا پیش از آن 400 میلیارد تومان بود که با این تصمیم به 500 میلیارد تومان رسید.
البته افزایش سرمایه فوق تا زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه منتهی به 29 اسفند 1400 این شرکت، نزد مرجع ثبت شرکتها به ثبت نخواهد رسید.
زمینه فعالیت شرکت بیمه ما عبارت است از انجام عملیات بیمه‌ای مستقیم در انواع رشته‌های بیمه‌ی مختلط ؛ تحصیل پوشش بیمه‌های اتکایی از داخل یا خارج از کشور در رابطه با بیمه‌نامه‌های صادره در چارچوب ضوابط شرکت بیمه‌ مرکزی؛ سرمایه‌گذاری از محل سرمایه، ذخایر و اندوخته‌های فنی و قانونی در چارچوب ضوابط مصوب شورای عالی بیمه.
انتهای پیام
 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.