2022/01/20
۱۴۰۰ پنج شنبه ۳۰ دي
وقفه در واریز سود سهامداران

وقفه در واریز سود سهامداران "تملت"

شرکت تامین سرمایه بانک ملت با نماد بورسی "تملت" اعلام کرد که پرداخت سود به سهامداران حقیقی تا اطلاع ثانوی از طریق شعب بانک ملت میسر نیست.

تنخواه – این شرکت اعلام کرده که با توجه به مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 6 آذر 1400 و تصویب افزایش سرمایه، تا اطلاع ثانوی امکان پرداخت سود از طریق شعب بانک ملت به سهامدارانن حقیقی وجود ندارد؛ لذا سهامدارانی که تاکنون سود خود را دریافت نکرده اند و تمایل به استفاده از حق تقدم خرید سهام ندارند، می توانند مشخصات سهامداری و اطلاعات حساب بانکی خود را از طریق بارگذاری اطلاعات در صفحه mellatib.ir یا از طریق شماره نمابر 88556825 به شرکت تامین سرمایه بانک ملت ارسال کنند تا در اسرع وقت سود به حسابشان واریز شود.
پیش از این اعلام شده بود که سود سهامداران حقیقی دارای کد سجام از نیمه دوم مرداد و سود سهامداران غیرسجامی از ابتدای مهر امسال پرداخت می شود. همچنین اعلام شده بود که سود صندوقها و سبدهای سرمایه گذاری از نیمه دوم مرداد و سود سهامداران حقوقی دارنده یک تا 50 میلیون سهم از نیمه دوم شهریور و سود سهامداران حقوقی دارنده بیش از 50 میلیون سهم از ابتدای آذر امسال به حسابشان واریز می شود.
لازم به ذکر است، کسانی که در زمان برگزاری مجمع عادی عمومی سالانه این شرکت (اول خرداد 1400) سهامدار آن بوده اند، می توانند سود سهام خود (40 تومان به ازای هر سهم) مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 را دریافت کنند.
زمینه فعالیت شرکت تامین سرمایه بانک ملت عبارت است از پذیره نویسی، تعهد پذیره نویسی و تعهد خرید اوراق بهادار در عرضه های ثانویه در حد امکانات مالی خود یا از طریق تشکیل سندیکا با سایر نهادهای مشابه.
سهامداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 41461000 در تهران تماس بگیرند.
انتهای پیام

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.