2022/01/20
۱۴۰۰ پنج شنبه ۳۰ دي
تقاضا برای خرید سکه بالا رفت
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر:

تقاضا برای خرید سکه بالا رفت

در طول دو روز حباب سکه افزایش یافت و از 270 هزار تومان، امروز به 440 هزار تومان رسید البته این حباب در ساعات مختلف متغیر است.

تنخواه- محمد کشتی‌آرای نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر درباره اثرگذاری دلار 31 هزار تومانی در بازار طلا و سکه اظهار داشت: مساله اثرگذاری افزایش قیمت ارز در بازار طلا و سکه در دوره‌های گذشته هم رخ داده و شاید باعث شود یک روز معاملات در بازار متوقف شود اما بازار دوباره به حالت عادی بر می‌گردد و در حال حاضر هم داد و ستدها در بازار روال عادی خود را دارد و بازار در جریان است.


وی ادامه داد: به طور قطع  قیمت‌ها در بازار طلا و سکه با توجه به رشد نرخ ارز افزایش پیدا کرده است در حالی که قیمت انس جهانی تغیرات زیادی نداشت.


نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه تقاضا برای خرید سکه افزایش یافته است، گفت: از زمانی که احتمال افزایش نرخ دلار پیش بینی شد تقاضا برای خرید سکه بالا رفت و از روز گذشته  شاهد افزایش تقاضا در بازار سکه هستیم و  متقاضی خرید سکه بالا رفته‌ است.


کشتی‌آرای از رشد حباب سکه خبر داد و گفت: در طول دو روز حباب سکه افزایش یافت و از 270 هزار تومان، امروز به  440 هزار تومان رسید البته این حباب در ساعات مختلف متغیر است.


وی درباره این افزایش چشمگیر حباب سکه در دو روز گفت: طبیعی است که وقتی تقاضا افزایش یابد و عرضه متناسب  میزان تقاضا نباشد شاهد افزایش حباب سکه باشیم.


نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر با اعلام قیمت طلا و سکه امروز 16 اذر ماه گفت:ا مروز نرخ اونس 1779 دلار، قیمت سکه طرح قدیم 13 میلیون تومان، سکه طرح جدید 13 میلیون و 370 هزار تومان، نیم سکه 6 میلیون و 950 هزار تومان، ربع سکه 3 میلیون و 950 هزار تومان،سکه یک گرمی 2 میلیون و 400 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 318 هزار تومان است.   


انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.