2021/08/05
۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۴ مرداد
قیمت ارز‌های دیجیتالی در ۲۴ خرداد

قیمت ارز‌های دیجیتالی در ۲۴ خرداد

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتال امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

تنخواه- ماسک مدیرعامل شرکت تسلا در روز یکشنبه اعلام کرد در صورت استفاده استخراج‌کنندگان بیت کوین از انرژی‌های تجدید پذیر، دوباره اجازه خواهد داد محصولات شرکتش با این ارز مجازی معامله شوند.


ماسک یکی از از طرفداران اصلی ارزهای مجازی بوده ولی به خاطر نگرانی‌های محیط زیستی و مصرف بالای انرژی برای استخراج ارزهای مجازی، تبدیل به یکی از منتقدان آن شده و طرح‌های شرکت تسلا را برای خرید و فروش خودروهایش با بیت کوین متوقف کرده است.


بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین ارز مجازی دنیا ۴۰.۷ درصد نسبت به پایین‌ترین ارزش آن در چهارم ژانویه (۲۷۷۳۴ دلار)، افزایش یافته است.


ارز مجازی اتر هم که وابسته به شبکه بلاک چین اتریوم است، با ۷ درصد افزایش قیمت معادل ۱۶۵.۷۷ دلار در روز یکشنبه، به ۲۵۳۲.۷۷ دلار رسیده است.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۳۴.۴۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۷۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۸۹.۵۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۲۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۲.۶۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۷۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
 

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین 39,204 ۹۳۶,۱۴۶,۱۵۹
اتریوم 2,486 ۵۹,۳۸۵,۲۷۶
تتر 1 ۲۳,۸۸۵
بایننس کوین 359 ۸,۵۸۹,۳۹۹
کاردانو 1.54 ۳۶,۷۳۱
دوج کوین 0.32 ۷,۷۱۹
ریپل 0.87 ۲۰,۸۷۴
یو اس دی کوین 1 ۲۳,۸۸۳

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.