2021/08/05
۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۴ مرداد
سهامداران فروسیلیس بخوانند

سهامداران فروسیلیس بخوانند

برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت فروسیلیس ایران با نماد بورسی " فروس" مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 اعلام شد.

تنخواه - بر این اساس کسانی که در زمان برگزاری مجمع عادی عمومی سالانه این شرکت (9 تیر 1400) سهامدار آن باشند، می توانند طبق برنامه زمانبندی زیر سود سهام خود را دریافت کنند:
سود سهامداران حقیقی دارنده کد سجام از 16 شهریور امسال به حسابشان واریز خواهد شد. سود سهامداران غیرسجامی نیر در آذرماه امسال در صورت تکمیل فرم زیر و ارسال آن به شماره دورنگار 40229856 به حسابشان واریز خواهد شد.


سود سهامداران حقوقی اعم از دولتی، خصوصی، تعاونی، بانکها، بنیادها، سبدگردانها، کارگزاریها و سرمایه گذاریها در صورت درخواست کتبی و ارائه شماره حساب و شبای بانکی در آبان ماه امسال به حسابشان واریز خواهد شد.
زمینه فعالیت شرکت فروسیلیس ایران عبارت است از تولید انواع فروآلیاژ.
لازم به توضیح است که چنانچه در مجمع عادی سالانه این شرکت تغییری در برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران صورت گیرد، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
سهامداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 58-40229756 داخلی  107 و 127 در تهران تماس بگیرند.
انتهای پیام

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.