2021/08/05
۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۴ مرداد
زمان واریز سود سهام رکیش

زمان واریز سود سهام رکیش

برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت کارت اعتباری ایران کیش با نماد بورسی "رکیش" مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 اعلام شد.

تنخواه - بر این اساس کسانی که در زمان برگزاری مجمع عادی عمومی سالانه این شرکت (13 خرداد 1400) سهامدار آن بوده اند، می توانند طبق برنامه زمانبندی زیر سود سهام خود (27 تومان به ازای هر سهم) را دریافت کنند:
سود سهامداران حقیقی دارنده یک تا 100 هزار سهم از اول مهر تا 13 بهمن، سود دارندگان 100 هزار تا یک میلیون سهم از اول آبان تا 13 بهمن و سود دارندگان بیش از یک میلیون سهم از اول دی تا 13 بهمن 1400 پرداخت خواهد شد.
سود سهامداران حقوقی نیز از 13 دی تا 13 بهمن 1400 پرداخت خواهد شد.
نتیجه برگزاری مجمع عادی عمومی سالانه این شرکت را اینجا بخوانید.
زمینه فعالیت شرکت کارت اعتباری ایران کیش عبارت است از ایجاد و اداره شبکه های گسترده رایانه ای ارائه خدمات پرداخت و ارائه خدمات مربوط با استفاده از انواع سیستمها و مکانیزمهای مرتبط از جمله خرید و فروش اجاره و پشتیبانی دستگاههای خودپرداز و پایانه فروش و ارائه خدمات پول گذاری و پول رسانی به بانکها و موسسات مالی و اعتباری.
سهامداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 85943181 در تهران تماس بگیرند.
انتهای پیام

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.