2021/06/15
۱۴۰۰ سه شنبه ۲۵ خرداد
سهامداران حمل و نقل توکا بخوانند

سهامداران حمل و نقل توکا بخوانند

برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت حمل و نقل توکا با نماد بورسی " حتوکا " مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 اعلام شد.

تنخواه - بر این اساس کسانی که در زمان برگزاری مجمع عادی عمومی سالانه این شرکت (19 اردیبهشت 1400) سهامدار آن باشند، می توانند طبق برنامه زمانبندی زیر سود سهام خود را دریافت کنند:
سود سهامداران حقیقی دارنده یک تا یک میلیون سهم از اول مرداد، سود دارندگان یک میلیون تا دو میلیون سهم از اول شهریور، سود دارندگان دو میلیون تا پنج میلیون سهم از اول مهر و سود دارندگان بیش از پنج میلیون سهم از اول آذر 1400 به حسابشان واریز خواهد شد.
همچنین سود سهامداران حقوقی دارنده یک تا یک میلیون سهم از اول مهر، سود دارندگان یک میلیون تا دو میلیون سهم از اول آبان، سود دارندگان دو میلیون تا پنج میلیون سهم از اول آذر و سود دارندگان بیش از پنج میلیون سهم از اول دی 1400 به حسابشان واریز خواهد شد.
لازم به توضیح است که چنانچه در مجمع عادی سالانه این شرکت تغییری در برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران صورت گیرد، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
سهامداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 31318365- 031 تماس بگیرند.
انتهای پیام

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.