2021/06/15
۱۴۰۰ سه شنبه ۲۵ خرداد
قیمت ارز‌های دیجیتالی در هشتم اردیبهشت

قیمت ارز‌های دیجیتالی در هشتم اردیبهشت

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتال امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

تنخواه- بیت‌کوین به عنوان محبوب‌ترین ارز دیجیتال بعد از ثبت رکورد صعودی، روندی نزولی در پیش گرفت به زیر ۵۰ هزار دلار هم رسید!


از روز گذشته ارزهای دیجیتال روندی صعودی در پیش گرفته‌اند، با این حال برخی عقیده دارند که اصلاح این ارز هنوز تمام نشده است. بر این اساس به اعتقاد این گروه اگر از لحاظ تکنیکال قیمت بیت کوین نتواند از محدوده ۵۷ هزار دلار عبور کند، روند صعودی واقعی آغاز نشده و ریزش تا ۴۲ هزار دلار محتمل است.


گفتنی است، با افزایش مقبولیت رمزارزها در بین مردم و معامله گران، اکنون استفاده تجاری از این امکانات رو به گسترش است.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۳ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۷.۶۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۰۵.۱۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۴.۱۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۶.۴۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
 

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین 54,923 ۱,۳۴۷,۵۹۲,۷۱۷
اتریوم 2,641 ۶۴,۸۰۷,۷۶۴
بایننس کوین 561 ۱۳,۷۷۷,۴۹۷
ریپل 1.40 ۳۴,۲۷۴
تتر 1 ۲۴,۵۳۸
کاردانو 1.31 ۳۲,۱۴۲
دوج کوین 0.26 ۶,۵۷۸
پولکادات 34.04 ۸۳۵,۴۱۰

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.